To nejlepší pro krásu Vašich vlasů ...
 
Košík:
Celkem za:
0,- Kč
 

Novinky v salonu

 Kérastase GENESISNově uvedená řada od francouzské značky, je zaměřena na oslabené vlasy se sklony k vypadávání.
V nové řadě GENESIS se objevuje složka jako je Aminexil, který zabraňuje tuhnutí vlasového kořínku. Tuto technologii můžete znát z řady Specifique, která je přímo zaměřená na problémy vlasové pokožky a padání vlasů.

Technologie použité v řadě Kérastase GENESIS:
Aminexil - pomáhá k pevnějšímu ukotvení ve vlasové pokožce a předchází tvrdnutí kolagenu kolem vlasových folikulů
Nativní buňky z alpské protěže - dokáže odolat těm nejextrémnějším podmínkám. V péči o pleť je známá pro své antioxidační
          účinky a schopnosti zachránit kolagen
Kořen zázvoru - je znám svými schopnostmi chránit pleť před každodenními agresivními vnějšími vlivy
Kofein - svou schopností přispívá k mikrocirkulaci
Viperide - inspirativní ingrediencev péči o pleť obsahuje amini sekvenci, která napodouje sekvenci obsaženou v jedu chřestýšovce
          waglerova. Tato sekvence je velmi bezpečná a používá se s kosmetice k vyhlazování vrásek

Řada Kérastase genesis tvoří 9 produktů

Bain Hydra-Fortifiant 
Šamponová lázeň na vlasy se sklonem k padání v důsledku oslabení vlasového vlákna a následného lámání. Jemně čistí, posiluje vlasové vlákno a snižuje riziko padání vlasů způsobené lámáním. Snižuje produkci mazové žlázky. Vhodná pro jemné až normální vlasy  a pro vlasy normální až mastné.
Obsahuje: nativní buňky z alpské protěže, kořen zázvoru

Bain Nutri-Fortifiant
Posilující šamponová lázeň pro suché nebo silné vlasy se sklonem k padání v důsledku oslabení vlasového vlákna. Jemně čistí a posiluje vlasové vlákno a snižuje riziko padání vlasů způsobené lámáním. Poskytuje vysokou dávku hydratace pro pružné a intenzivně vyživené vlasy.
Obsahuje: nativní buňky z alpské protěže, kořen zázvoru

Fondant Renforçateur
Posilující péče na vlasy se sklonem k padání v důsledku oslabení vlasového vlákna. Pomáhá obnovit vlasové vlákno, posiluje jeho přirozenou odolnost a snižuje riziko padání vlasů způsobené lámáním. Poskytuje okamžitou pevnost a hebkost bez zatížení.Vhodná pro jemné až normální vlasy. Oplachuje se.
Obsahuje: nativní buňky z alpské protěže, kořen zázvoru

Masque Reconstituant
Intenzivně zpevňující maska proti vypadávání vlasů způsobené lámáním. Pomáhá obnovit vlasové vlákno, posiluje jeho přirozenou odolnost a snižuje riziko padání vlasů způsobené lámáním. Poskytuje okamžitou pevnost a hebkost bez zatížení. Vhodná pro silné a suché vlasy. Oplachuje se.
Obsahuje: nativní buňky z protěže, kořen zázvoru

Défense Thermique
Termo-ochranný krém na vlasy se sklonem k padání v důsledku oslabení vlasového vlákna. Poskytuje ochranu proti lámání vlasů a optimální hydrataci bez krepatění a zatížení. Vlasy se nezacuchávají, při česání se méně lámou a nevypadávají. termoochrana do 230°C. Aplikuje se do mokrých délek. Neoplachuje se.
Obsahuje: nativní buňky z alpské protěže, kořen zázvoru a xylózu

Sérum Anti-Chute Fortifiant
Denní sérum na vlasy se sklonem k padání v důsledku oslabení vlasového vlákna. Minimalizuje padání vlasů. Vlasové vlákno je silnější, krásnější. Zklidňuje vlasovou pokožku a redukuje svědění. Posiluje a chrání přirozenou ochrannou bariéru vlasové pokožky. Zvyšuje odolnost proti vypadávání. Aplikujte 1x denně ráné nebo večer po dobu 6 týdnů. Neoplachuje se.
Obsahuje: aminexil, kořen zázvoru, kofein

Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes
Posilující péče na vlasy se sklonem k padání v důsledku oslabení vlasového vlákna. Obsahuje unikátní směs ingrediencí, která pomáhá minimalizovat následky padání vlasů a posílit jejich krásu. Obnovuje ukotvení vlasového vlákna v koříncích. Vlasové vlákno je silnější, krásnější. Zpomaluje proces řídnutí vlasů. Aplikujte 1x denně ráno nebo večer po dobu 6 týdnů. Neoplachuje se.
Obsahuje: Aminexil 1,5%, viperide, kořen zázvoru

Poudre Détox
Detoxikační prášek. Jemně odstraňuje částečky znečištění, maz a čistí vlasovou pokožku.
Dostání pouze v salonu jako služba. Není určeno k prodeji. Pouze pro profesionální užití.

Fusio Dose Booster Genesis
Profesionální intenzivní péče pro oslabené vlasy. Pomáhá obnovit vlasové vlákno, posiluje jeho přirozenou odolnost a snižuje riziko padání vlasů způsobené lámáním. Není určeno k prodeji. Pouze pro profesionální užití.
 
 Kérastase FUSIO SCRUB


 

Vlasová pokožka je prodloužením naší kůže a nachází se hned vedle jemné a výrazné tváře. Je to první obranná linie hlavy proti vnějšímu světu. Proto je potřeba ji udržovat pružnou, silnou, svěží a zdravou! Zdravá pokožka je také prvním krokem pro zdravé a zářivé vlasy!

Úplně poprvé Kérastase spojuje hloubkovou čistící sílu scrubů a stimulujících vlastností esenciálních olejů.

Scrub - čistící peeling, jehož síla obnovuje vlasovou pokožku, podporuje mikrocirkulaci a detoxikuje vlasový základ

Esenciální oleje - probouzejí naše smysly, navracejí rovnováhu mikroflóry vlasové pokožky. Dle druhu mají různé účinky na pokožku

Pro aplikaci je nutné, aby vám kadeřník provedl diagnózu vlasů a prohlédl stav pokožky, poté vám vybere ten správný Fusio Scrub přímo pro vás. Služba Fusio Srub se neprovádí v den barvení vlasů a neprovádí se ani na poškozenou pokožku.

                    Fusio Scrub - SCRUB APAISANT
 Zklidňující čistící peeling se sladkou pomerančovou kůrou pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky, včetně citlivé.

Obsahuje: sladkou pomerančovou kůru, jojobu, madecassoside a vitamín B5

Detoxikační složení intenzivně čistí vlasovou pokožku, odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky. Podporuje obnovení buněk a mikrocirkulaci pro mladistvou pokožku.
Jemné exofilační částice odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky
Minerály z mořské soli absorbují a vyrovnávají produkci mazu.
Olej z jojobových semínek a sladká pomerančová kůra udržují optimální úroveň hydratace a zklidňují vlasovou pokožku
Peeling očiťuje póry a pomáhá tak pokožce dýchat a znovu získat rovnováhu.
Očištěná pokožka zvyšuje účinnost následně aplikovaných péčí. Výsledkem jsou krásné, lesklé vlasy a zdravá, hydratovaná vlasová pokožka 
Fusio Scrub - SCRUB ÉNERGISANT                              

Intenzivně čistící peeling s mořskou solí pro rychle se mastící vlasy

Obsahuje: mořskou sůl, vitamín B6 a kyselinu salicylovou

Detoxikační složení intenzivně čistí vlasovou pokožku a zanechává ji pocit energie. Jemné exfoliační částice odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Minerály z mořské soli absorbují a vvrovnávají produkci séba. Olej z jojobových semínek hydratuje a zklidňuje vlasovou pokožku. Podporuje obnovu buněk a mikrocirkulaci pro mladistvou pokožku. Čistí póry a pomáhá tak pokožce dýchat a znovu získat rovnováhu. Zvyšuje účinnost následně aplikovaných péčí.
Výsledkem jsou krásné lesklé vlasy, vlasová pokožka je zdravá a očitěná. Díky tomu je dodán pokožce opocit dlouhotrvající svěžesti.
 

     
 
Copyright © 2011 Ilona Fryntová
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2