To nejlepší pro krásu Vašich vlasů ...
 
Košík:
Celkem za:
0,- Kč
 

1. MÍSTO V LÍČENÍ na téma Vůně orientu

  V sobotu 2. června 2012 ve Velkém sále Kaiserštejnského paláce v Praze se uskutečnila soutěž líčení na téma Vůně Orientu.

  Soutěž líčení je jediným vstupem pro  finále soutěže líčení "Českou mistrovskou soutěž" na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v Praze 7.9. 2012 v 15:00 hodin, z něhož vítěz postupuje na Mezinárodní mistrovství do Düsseldorfu v Německu a dalších zemí.

  S obrovskou radostí Vám oznamuji, že do "České mistrovské soutěže" jsem postoupila z prvního místa.

   V soutěži bylo možné zúročit dosavadní schopnosti, kreativitu a fantazii - nechat se inspirovat exotikou zemí Blízkého, Středního a Dálného východu, který se vyznačuje extravagantními doplňky, barevným a při tom dokonalým sladěním, pulzujícím stylem, který umocňuje podmanivý pohled. Dokonale sladěné líčení s rafinovaně upraveným účesem bylo nutné zvládnout během 30minutového časového limitu. Navíc bylo počítáno s 5 minutami na úpravu modelky a účesu.
Hodnotí se: podklad (make-up, pudr, tvářenka), líčení očí sladěné s barvou očí modelky, tvar a barva obočí, líčení rtů (kontura a její vyplnění a celkový dojem (dokonale provedené líčení sladěné s typem modelky, doplňky, účesem, oděvem, vystupováním modelky a vystižení tématu).
 
Make-up, vlasy a styling: Ilona Fryntová
Foto: David Alessi

   
 
Copyright © 2011 Ilona Fryntová
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2